Obezite Cerrahisi Uşak ve bağlı ilçelerinde yaşayan hastalara da başarıyla uygulanmaktadır. Obezite cerrahisi Uşak ilinde nadiren uygulandığından ve İzmir Uşak arası mesafenin yakın olması sebebiyle merkezimiz ameliyat için sıklıkla tercih edilmektedir.

Uşak ilinde de mutlak suretle yeterli deneyime ve uygun donanıma sahip merkezlerde uygulanmalıdır. Tüp mide ameliyatı Uşak ilinde maalesef uygun şartların yetersiz olması nedeniyle yapılamamaktadır. Bu durum hastaların genelde İzmir’i tercih etmesine neden olmaktadır.

Çeşitli zayıflama yöntemlerini denemiş fakat başarısız olmuş hastalara uygulanan obezite cerrahisi Uşak’da olduğu gibi tüm dünyada giderek yaygınlaşmaktadır. Ameliyat sayılarının artması beraberinde komplikasyon görülme sıklığını da artırmıştır. Bu noktada deneyimli merkezlerin önemi giderek artmaktadır. Obezite cerrahisi Uşak gibi ülkemizin genelinde de güvenli cerrahi konusunda hassasiyet içindedir. Geçmişten günümüze süregelen zayıflama hapları, kelepçe gibi yöntemlerle oluşan olumsuz algı bu hassasiyetin en büyük nedenidir.

Obezite Cerrahisi Uşak Merkezi

Tüp mide ameliyatı midenin daraltılması ile erken doyma sağlayan başarılı bir cerrahi zayıflama yöntemidir. Tüp mide ameliyatı Uşak adı altında yaptığımız bilgilendirme toplantılarında en çok merak edilen konu ameliyatın uzun dönem herhangi bi zararı olup olmadığı yönünde olmaktadır.

Tüp mide ameliyatı fizyolojik prensiplere uygun bir ameliyattır. Hastalara uzun dönemde bilinen herhangi bir zararı yoktur. Bu nedenle uygun şartları taşıyan kişilerde mide küçültme ameliyatı Uşak ilinde yaşayan hastaların gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri bir yöntemdir.

Obezite cerrahisi Uşak ilçelerinden gelen hastalara da merkezimizde sıkça uygulanmaktadır. Bu hastalar ameliyat önce tetkiklerini bulundukları merkezde tamamlayıp yalnızca ameliyat için İzmir’e gelmektedir. Ameliyat sonrası kontroller telefon aracılığı ile belirlenen takvim çerçevesinde kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 2]