Obezite cerrahisi Manisa ilinde devlet hastanesi ve bir kaç özel merkezde sayı olarak az da olsa gerçekleştirilmektedir. Genel olarak obezite cerrahisi ve tüp mide ameliyat Manisa dışında, mesafe olarak çok yakın olan İzmir’deki merkezimizde yoğun olarak gerçekleştirilmektedir. Obezite cerrahisi Manisa ilinde gerçekleştirilmesine rağmen hastalar genel olarak İzmir’i daha sık tercih etmektedir.

Merkezimize Manisa dışında, tüm türkiye ve yurt dışından yoğun olarak hasta başvurmaktadır. Türkiye’de tüp mide ameliyatı ilk kez gerçekleştiren ekibimizde üç diyetisyen, bir psikolog hemşirelerimiz ve koordinatörlerimiz yer almakta, merkezimiz hastalarımıza ameliyat sonrası ücretsiz profesyonel destek imkanı sunmaktadır.

Obezite Cerrahisi Manisa Merkezi

Obezite cerrahisi Manisa ilinde olduğu gibi tüm Türkiye’de giderek daha popüler hale gelmiştir. Bununla birlikte komplikasyon oranları artmış, deneyimli güvenilir merkezlere olan ihtiyaç gün yüzüne çıkmıştır.

Esasında obezite cerrahisi düzgün malzeme ve deneyim varlığında riskli bir yöntem sayılmaz. Özellikle mide küçültme ameliyatı Manisa gibi büyük merkezlere yakın illerde zayıflama yöntemi olarak yaygın kullanım alanı bulabilmektedir. İzmir Manisa mesafesinin yakın olması, obezite cerrahisi Manisa merkez yerleşkesinde yaşayan kişiler için çok daha kolay uygulanma imkanı taşır.

Merkezimizde Manisa ilçelerinde yaşayan hastalar için telefonla ameliyat kararı alıp yalnızca ameliyat için İzmir’e gelme imkanı sunulabilmektedir. Bu noktada ameliyat için gereken tetkikleri tamamlayan hastalar ameliyat günü hastaneye gelerek aynı gün içinde ameliyat olabilmektedir.

Obezite Cerrahisi Manisa

Obezite Cerrahisi Manisa

Hastanede üç gece konaklayan hastalar daha sonra taburcu edilmektedir. Ameliyat sonrası birinci ay kan tetkiklerini bulundukları merkezde yaptırıp mail yada telefon aracılığı ile tarafımıza ileten hastalarımızın, diyetisyen kontrolleri de online ve ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Merkezimiz Türkiye’de bu operasyonları ilk kez gerçekleştiren hekimler tarafından kurulmuş olup Tüp Mide Ameliyatı Manisa ve bağlı ilçelerinde yaşayan fazla kilolu kişler için başarıyla uygulanmaktadır.

İletişim ve ayrıntılı bilgi için 05320137577 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sağlıkla Kalın..

Op.Dr.Tufan Ergenç

Obezite ve Metabolik Cerrahi Uzmanı

İletişim Bilgileri

Mavişehir Park Yaşam Ofisleri 6523 Sokak No:32-B 303-304
Karşıyaka / İZMİR
 +90 (532) 013 75 77
 [email protected]

Sizi Arayalım

    Click to rate this post!
    [Total: 0 Average: 0]