Obezite cerrahisi Denizli ilinden gelen hastalarımıza merkezimizde başarıyla uygulanmaktadır. Özellikle tüp mide ameliyatı Denizli de olduğu gibi ülke genelinde giderek daha sık yapılmaktadır. Obezite cerrahisi yöntemlerinin yaygınlaşması ameliyata bağlı komplikasyonları artmasına ve güvenilir merkezlere olan ihtiyacın belirginleşmesine neden olmuştur.

Obezite cerrahisi Denizli ve ilçelerinden daha çok hastanın merkezimize başvurmasına neden olmaktadır. Bunda güvenilir ameliyat konusundaki hassasiyetimiz önemli bir etkendir.

Obezite Cerrahisi Denizli Hizmeti

Tüp mide ameliyatı az besinle çabuk doyma sağlar ve hastalar geçici olmayan bir zayıflama sürecine girerler. Uygun şartlarda ve yeterli tecrübe ile yapıldığında obezite cerrahisi oldukça faydalı bir yöntemdir.

Esasında obezite cerrahisi Denizli iline hiç de yabancı bir ameliyat değildir. Denizli Pamukkale üniversitesinde Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen hastanedir. Buradan çıkan ekibimiz halen İstanbul ve İzmir’de faaliyet göstermektedir. Güçlü kadrosu sayesinde ameliyat sonrası profesyonel destek tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Mide küçültme ameliyatı Denizli ve tüm Türkiye’de yaygınlaşırken, zayıflama yöntemlerine geçmişten gelen olumsuz bakış açısı nedeniyle bir çok hasta ameliyattan kaçınabilmektedir. Bu noktada mutlak iyi bir araştırma yapılmalı ve uygun şartları taşıyan uygun merkezler tercih edilmelidir.

Midedenin küçültülmesi esasına dayanan tüp mide ameliyatı Denizli ilinde bir çok merkezde ve hatta devlet hastanelerinde uygulanmaktadır. Fakat hastalar çok daha güvenli bir süreç ve ameliyat sonrası sıkı takip açısından sıklıkla merkezimizi tercih etmektedir.

Denizli İzmir arası mesafenin yakın olması nedeniyle hastaneye yatışı yapılan hastalara aynı gün içinde uygulanabilmektedir. Hastanede üç gece kalan hastalar ameliyatın dördüncü günü yine karayoluyla rahatlıkla Denizli’ye dönmektedir. Obezite cerrahisi Denizli de ikamet eden pek çok hastaya ekibimiz tarafından uygulanmış olup, hastalarımızın takipleri telefonla ve online olarak rahatlıkla

"<yoastmark

yapılabilmektedir.

Ayrıntılı bilgi için 053201375777 ’den bize ulaşabilirsiniz.

Sağlıkla Kalın..

Op.Dr.Tufan Ergenç

Obezite Cerrahisi ve Metabolik Cerrahi Uzmanı

Obezite Cerrahisi Denizli, Mide küçültme ameliyatı Denizli, Denizli obezite cerrahisi

İletişim Bilgileri

Mavişehir Park Yaşam Ofisleri 6523 Sokak No:32-B 303-304
Karşıyaka / İZMİR
 +90 (532) 013 75 77
 [email protected]

Sizi Arayalım

    Click to rate this post!
    [Total: 0 Average: 0]