Mide küçültme ameliyatı ve obezite cerrahisi Ankara dahil tüm Türkiye’de gittikçe daha sık uygulanmaktadır. Son günlerde fazlaca adından söz ettiren tüp mide ameliyatı Ankara ilinde gerek özel gerekse devlet hastanelerinde ve bir çok genel cerrah tarafından yapılır hale gelmiştir. Ancak uygunsuz şartlarda yapılan bazı ameliyatlar maalesef üzücü sonuçlar doğurmaktadır. Bu sebeple fazlaca tecrübe gerektiren obezite ameliyatına iyi bir araştırma sonrası karar verilmelidir.

Obezite cerrahisi Ankara için yeni bir operasyon sayılmaz. Özellikle deneyimli ve üst düzey bir çok merkezde bu ameliyatlar uygulanmaktadır. Her ne kadar Ankara’da uygulanabilmesine rağmen Obezite cerrahisi Ankara ilinden merkezimize başvuran pek çok hastaya Türkiye’de tüp mide ameliyatı uygulamasını ilk defa gerçekleştiren ekibimiz tarafından uygulanmaya devam etmektedir.

Obezite Cerrahisi Ankara Nedir?

Obezite cerrahisinde en sık görülen ve en korkutucu komplikasyon kaçak gelişimidir. İyi düzeyde tecrübenin yanında tüp mide ameliyatı esnasında kullanılan malzemelerin kaliteli olması kaçak oluşumu yüzdesini azaltır. Bu aletlerin tek sefer ve kişiye özel kullanılması ameliyat fiyatını arttırsa da operasyonu çok daha güvenli hale getirir. Bu noktalara dikkat edildiğinde obezite ameliyatı Ankara’da da güvenle yapılabilir.

Obezite cerrahisi Ankara ismiyle yaptığımız toplantılar sırasında sıklıkla merak konusu olan operasyondan sonraki süreç, obezite cerrahisinin kendisi kadar önemlidir. Bu noktada maalesef fiyat üzerinden hareket eden ve dış merkezde ameliyat olmuş bir çok hasta çaresizce ortada kalmaktadır. Ekibimizde yer alan diyetisyenlerimiz, psikoloğumuz ve obezite cerrahisi hemşirelerimiz hastalarımıza yıllar boyu ücret olmaksızın hizmet vermektedir.

Tüp mide ameliyatı Ankara hastalarımıza profesyonel ekibimizce uygulanmakta, ameliyatlarda iki cerrah ve baritrik hemşiremiz yer almaktadır. İstanbul yada İzmir’de obezite cerrahisi uygulanan ve Ankara’da ikamet eden hastalar online takip olanağından faydalanabilmektedir.

Obezite cerrahisi Ankara, tüm Türkiye ve yurt dışından ulaşan hastalarımıza gerekli ameliyat öncesi tetkikler tamamlandıktan sonra güvenle uygulanmaktadır. Operasyon öncesi diyetisyenlerimiz tarafında bilgilendirilen hastalar, ameliyat günü hastaneye yatmakta üç günün sonunda operasyondan sonraki yaşam ve diyet hakkında ayrıntılı olarak bilgilendirildikten sonra evlerine güven içinde dönmektedirler.

Obezite cerrahisi Ankara ilinden gelen hastalarımıza, İstanbul ve İzmir’de yer alan seçkin hastanelerimizde her bütçeye uygun seçenekler sunabilmekteyiz. Ameliyat fiyatları tamamen hastane otelcilik hizmetleri açısından farklı olup, ameliyat ve sonrası takip hizmetleri tamamen aynıdır.

Obezite Cerrahisi Ankara

Obezite Cerrahisi Ankara

Obezite cerrahisi ve mide küçültme ameliyatı hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve ücretler için lütfen tıklayın.

Sağlıkla Kalın..

Op.Dr.Tufan Ergenç

Obezite ve Metabolik Cerrahi Uzmanı

İletişim: 05320137577

Obezite cerrahisi Ankara

İletişim Bilgileri

Mavişehir Park Yaşam Ofisleri 6523 Sokak No:32-B 303-304
Karşıyaka / İZMİR
 +90 (532) 013 75 77
 [email protected]

Sizi Arayalım

    Click to rate this post!
    [Total: 0 Average: 0]