Mide küçültme ameliyatı yapan doktorlar için belki de mucizeler yaratan doktorlar desek pek de abartmış olmayız, ne dersiniz?

Yıllarca obez olarak hayatını sürdürmek zorunda kalmış bir çok kişi mevcut. Bu kişiler mide küçültme ameliyatı sayesinde fazla kilolarından ve hatta diyabet, hipertansiyon gibi genç yaşta yakalayan kronik rahatsızlıklardan da kurtularak yeni bir hayata adım attı.

Mide Küçültme Ameliyatı Yapan Doktorlar Size nasıl Yardımcı Olabilir?

Obeziteye dair çeşitli yöntemler yapılmaya başlandığı ilk yıllarda yeteri kadar deneyim sahibi olunmadığından kelepçe gibi bazı işlemlerin sonuçları maalesef hüsran verici olmuştur. Bu sonuçlar hastaların mide küçültme ameliyatına korkarak yaklaşmasına ve uzak kalmasına neden olabilmektedir. Ancak yıllar geçtikçe kendini geliştiren ve deneyim kazanan mide küçültme ameliyatı yapan doktorlar günümüzde birçok il ve merkezde başarıyla bu ameliyatı gerçekleştirmektedirler.

Obezite ile mücadele amacıyla bu hastalıktan kurtulmak için cerrahi yolu tercih ediyorsanız öncelikle mide küçültme ameliyatı yapan doktorlar arasından doğru olanı tercih etmeniz çok önemli. Günümüzde sosyal medya ve internet ortamı bu konuda bilgi alabileceğiniz yegâne yer diyebilirim. Sosyal medyadaki görsel ve yazılı paylaşımlar, ameliyat olmayı düşündüğünüz doktor hakkında fikir sahibi olmanızda oldukça faydalı olacaktır. Tabi ki ameliyat kararı almadan önce doktorunuzla mümkünse birebir görüşme yapmayı ihmal etmemelisiniz.

Yıllarca korkulan çekinerek yaklaşılan bir ameliyat olarak görülen tüp mide ameliyatı, alanında uzmanlaşmış ve deneyim kazanmış doktorlar tarafından uygulanır.  Mide küçültme ameliyatı yapan doktorlar sayesinde yavaş yavaş obezitenin bir numaralı tedavi yöntemi olarak kabul görmeye başlamıştır. Siz de obezite ile mücadele ediyorsanız kararlılıkla bu yola çıkarak, iyi araştırma ve doğru bir tercih ile güvenli ellerde bu hastalıktan kolayca kurtulabilirsiniz. Yeter ki hayatınızdaki yanlış gidişatı değiştirmek isteyin, kesinlikle yeni bir yol bulacaksınız.

Sağlıkla kalın ..

Op.Dr.Tufan Ergenç

Mide Küçültme Ameliyatı

mide küçültme ameliyatı yapan doktorlar

mide küçültme ameliyatı yapan doktorlar

İletişim Bilgileri

Mavişehir Park Yaşam Ofisleri 6523 Sokak No:32-B 303-304
Karşıyaka / İZMİR
 +90 (532) 013 75 77
 [email protected]

Sizi Arayalım

    Click to rate this post!
    [Total: 0 Average: 0]