2008 yılında başlayan obezite cerrahisi yolculuğuna İzmir ve İstanbul illerinde devam ediyoruz. Ekibimiz tarafından 2008 yılında gerçekleştirilen ilk obezite ameliyatı üzerinden yaklaşık 8 yıl geçti. Türkiye’de mide küçültme ameliyatı için milat olan bu tarihten sonra 2000’e yakın vaka sağlıklı bir şekilde yaşamına devam etmekte ve mide küçültme ameliyatı İzmir ilinde de artık daha güvenilir ellerde. Mide Küçültme Ameliyatı İzmir

Mide küçültme ameliyatı için olmazsa olmaz bir kaç kritik nokta mevcuttur. Bunlar arasında

  • tecrübeli cerrahi ekip,
  • kaliteli ve her hasta için özel tıbbi malzeme,
  • yakın hasta takibi,
  • ulaşılabilirlik,
  • tüp mide ameliyatı sonrası beslenme konusunda uzman diyetisyen desteği sayılabilir.

Kliniğimizde mide küçültme ameliyatı İzmir, tüm Türkiye ve yurtdışı hastalarımıza en uygun şartlarda uygulanmaktadır. Yukarıda bahsedilen tüm kriteleri taşıyan bir ameliyat süreci için gerekli alt yapıya sahip hastaneler özenle belirlenmiş olup, ameliyat sonrası zayıflama süreci için kaliteli profesyonel destek hastalarımıza ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Mide Küçültme Ameliyatı İzmir Nedir?

Artık mide küçültme ameliyatı İzmir ve Türkiye için yeni bir operasyon değil. Ücretsiz muayene ve bilgilendirme toplantıları sayesinde mide küçültme ameliyatı İzmir Karşıyaka’da ve İstanbul Şişli’de bulunan kliniklerimizde eski hastalarımız ve ameliyat olmak isteyen yeni hastalarımızı bir araya getiriyor.

İstanbul’dan sonra Obezite cerrahisi İzmir ilinde bulunan otelcilik ve tıbbi kalite açısından elit hastanelerde ekibimiz tarafından gerçekleştirilmekte. İzmir’de mide küçültme yapan hastaneler denetlenerek tarafımızca belirlenen merkezlerde obezite cerrahisi fiyatları İzmir için en uygun fakat kaliteden ödün vermeyecek şekilde hastalarımızın hizmetinde. Konu ile ilgili olarak web sayfamızda bulunan iletişim bölümünden yada 0532 013 75 77  no’lu telefondan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Türkiye ve İzmir obezite cerrahisi açısından son yıllarda oldukça bilinçlendi. Ayrıca diyabet, hipertansiyon gibi obeziteye yandaş hastalıkların kontrol altına alınması ve halk sağlığının korunması açısından sağlık bakanlığı ile tabipler birliği tarafından yoğun çalışmalar yapılmakta. Bu konuda sık sık çeşitli sağlıklı yaşam kampanyaları düzenlemektedir.

Merkezimizde zaman zaman mide küçültme ameliyatı İzmir ve tüp mide ameliyatı İzmir adı altında çeşitli ücretsiz bilgilendirme toplantıları ile halk sağlığının iyileştirilmesi için çeşitli bilimsel toplantılar yapılmaktadır.

Mide Küçültme Ameliyatı İzmir

Mide Küçültme Ameliyatı İzmir

İzmir tüp mide ameliyatı günlerinde özellikle mide küçültme ameliyatı sonrası beslenme ve yeni yaşam önerileri ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Obezite cerrahi yöntemlerle etkin olarak tedavi edilebilen bir hastalıktır. Siz de bu tedaviden faydalanmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Saygılarımla ..

Op.Dr. Tufan Ergenç

Obezite Cerrahisi ve Metabolik Cerrahi Uzmanı

İletişim: 05320137577

Mide Küçültme Ameliyatı İzmir

İletişim Bilgileri

Mavişehir Park Yaşam Ofisleri 6523 Sokak No:32-B 303-304
Karşıyaka / İZMİR
 +90 (532) 013 75 77
 [email protected]

Sizi Arayalım

    Click to rate this post!
    [Total: 0 Average: 0]