Tüp mide ameliyatı olan ünlüler hakkında merak edilenler aktarılmıştır. Mide küçültme ameliyatı günümüzde obezite tedavisinde ilk seçenek olarak popüler hale gelmeye başladı ve mide küçültme ameliyatı geçiren ünlüler sıklıkla merak edilmektedir.

Uzun yıllar kilolu olarak yaşamış birçok kişi gerek yaşadıkları sağlık sorunları gerekse aile bireylerinin görünüşleriyle ilgili eleştirileri sebebiyle çözüm olarak tüp mide yani mide küçültme ameliyatına başvurmakta. Ayrıca sosyal çevrenin de ameliyat kararında etkisi oldukça büyük.

Mide Küçültme Ameliyatı Geçiren Ünlüler Kimler?

Maalesef genelde fazla kilolu insanlar dış görünüşleri nedeniyle kendilerini sosyal çevreye kabul ettirme konusunda zorluk yaşamakta ve bu nedenle ikili ilişkilerde daha verici olan taraf olmak zorunda kalmakta.

Hal böyleyken obez olmalarına rağmen toplum tarafından sevilen ve takip edilen birçok ünlü sima son dönemde mide küçültme ameliyatı ile zayıflayarak yeni yüzleriyle ekranlarda yer almaktadır.

Fazla kilolarıyla görmeye alıştığımız ve obezite cerrahisiyle zayıflayan isimlerin başında sanırım Fatih Ürek sayılabilir. Yaklaşık bir yıl önce ameliyat olan sanatçı yeni dış görünüşü ile gören herkesi şaşırtıyor.

Yine Işın Karaca mide küçültme ile dış görünümünü tamamen değiştiren ünlülerimizden. Ameliyat öncesi uzun süre düşünerek karar verdiğini belirten sanatçı diyabet ve hipertansiyon hastalıklarından da kurtulmuş.

Tüp mide ameliyatı olan ünlüler

Mide küçültme ameliyatı ile kilolu günlerini geride bırakan ünlüler arasında Yönetmen Kudret Sabancı, Aslı Zen, Seren Serengil, Cengiz Kurtoğlu, Hamdi Alkan, Gülçin Hatıhan, Linet, Operacı Hakan Aysev, Okan Karacan, Pelin Öztekin, Kaan Kural, Gamze Gözalan  gibi ekranların sevilen diğer isimleri sayılabilir.

Mide Küçültme Ameliyatı Geçiren Ünlüler

Mide Küçültme Ameliyatı Geçiren Ünlüler

Ünlü simaların ameliyat olduktan sonra gördüğümüz kilo vermiş halleri bu ameliyatın kilo verdirmede ne kadar başarılı olduğunun en güzel göstergesi.

Mide küçültme ameliyatına korkuyla yaklaşan herkes gibi sahnelerin ve ekranların sevilen sanatçıları da karar verme aşamasında oldukça zorlandıklarını fakat ortaya çıkan mükemmel sonuç ile yeniden sağlıklarını kazandıklarını verdikleri her röportajda ifade etmektedirler.

Mide küçültme ameliyatı geçiren ünlü sanatçılarımız kavuştukları yeni görünümleri ile ameliyat olmaya karar vermekte güçlük çeken herkese oldukça güzel bir şekilde örnek teşkil etmektedirler.

Op.Dr. Tufan Ergenç

Obezite ve Metabolik Cerrahi

İletişim: 05320137577

İletişim Bilgileri

Mavişehir Park Yaşam Ofisleri 6523 Sokak No:32-B 303-304
Karşıyaka / İZMİR
 +90 (532) 013 75 77
 [email protected]

Sizi Arayalım

    Click to rate this post!
    [Total: 0 Average: 0]