Ücretsiz Mide Küçültme ve Obezite Cerrahisi Kitabı

obezite cerrahisi

obezite cerrahisi

Merhaba;

Türkiye’de ilk kez ekibimiz tarafından gerçekleştirilen Tüp Mide Ameliyatı artık çok daha yaygın. Bu günlere ulaşabilmek bize mutluluk ve gurur veriyor. Obezite ve Obezite Cerrahisi hakkında merak edilen konuları içeren kitabımı ücretsiz olarak indirebilir ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle..                                                                             

Op.Dr.Tufan ERGENÇ

Obezite Cerrahisi ve Metabolik Cerrahi Uzmanı

Ücretsiz ”Obezite Cerrahisi ve Mide Küçültme Ameliyatı” E-kitabını bilgisayarınıza yada akıllı telefonunuza indirmek için Lütfen en altta yer alan bilgileri doldurun. Mail adresinizi kontrol edip gelen onay linkini tıklayarak kitabı direk indirebilirsiniz.

Obezite cerrahisi Kitabı Onay Mailini göremiyorsanız Lütfen istenmeyen mail kutusunu kontrol etmeyi unutmayın.

Obezite cerrahisi hakkında ayrıntılı bilgi almak ve ana sayfaya gitmek için lütfen tıklayın.

Kitap içeriğinde; Obezite Cerrahisi, obezite cerrahisi yöntemleri, obezite cerrahisi tarihçesi, obezite cerrahisi çeşitleri, obezite cerrahisi komplikasyonları, obezite cerrahisi faydaları, obezite cerrahisi için yapılacak hazırlıklar, obezite cerrahisi karar verme süreci, çocuklarda obezite cerrahisi, obezite cerrahisi ve psikoloji, obezite cerrahisi sonrası beslenme ve obezite cerrahisi sonrası yaşam hakkında ayrıntılı bilgiler yer almaktadır.

OBEZİTE CERRAHİSİ KİTABINI İNDİREBİLMEK İÇİN LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ.